Mağaza / Satış Ofisi  |  Kurumsal  |  Medya  |  Markalar  |  Bayiler  |  Katalog  |  Kariyer |  İletişim
Betaş »

Kurumsal

Paylaş | Betaş

Firmamız, Betaş Cam Mozaik, 1984 yılında FİRUZKÖY, AVCILAR, İSTANBUL fabrikamızda bir hayal olarak temelleri atılan ve 1989 yılında %100 kapasiteyle sadece cam mozaik üretmenine odaklanan, Türkiye’nin en eski Cam Mozaik üreticilerinden bir tanesi ve sektörünün öncüsü konumundadır.

1989 – 1999 yılları arasında özellikle İstanbul ili olmak üzere Türkiye’de ki birçok inşaat sektöründe bina dış cephe uygulama & kaplama projesine ürün tedarikinde hizmet sunmuştur.

2000’li yılların başında firmamızın en temel ilkesi belirlenmiştir.  Cam Mozaik sektörününüm milenyum içinde ki gelişimi dikkatlice gözlenerek üretim teknolojileri ve nitelikli eleman yatırımları yapılarak sadece Türkiye’de inşaat sektöründe değil, yurt dışı Cam Mozaik üreticilerine dahi en iyi kalitede ürün sunabilecek seviyeye çıkıp ihracat hamlelerine başlanmıştır.

Betaş Cam Mozaik ’in Sektöründe en başarılı ihracat firması olması için atılan adımlar doğrultusunda değişen piyasa koşulları yerinde ve zamanında takip edilerek; Havuz, Spa, Hamam ve her türlü Islak zemin projelerine uygun niş ürünlerin üretimine başlanmıştır.

Türkiye’de sektöründe ilk defa Betaş Cam Mozaik, İtalyan teknolojileri kullanarak, Cam Mozaik sektörün de çığır açan el değmeden kaliteli & teknik ürün üretim sistemine geçmiştir.

2008 Yılında Türkiye’de ilk ve tek zamanın en önemli uygulaması DOT’lu mozaik üretim sistemini başlatıp, ihracattaki başarısını arttırmış.

Gelişen ve yenilenen üretim sektörü, firmamızca yakından takip edilip 2018 Yılında poliüretan yapıştırıcı uygulama sistemi olan POLYBOND üretimine geçerek çıtayı erişilmesi zor bir noktaya taşımıştır.

Kurulduğu günden bu zamana kadar sektöründe her zaman lider ve öncü olmuş, ilk hedefi gururla ürettiği Türk menşeili ürünlerini Yurt Dışı rakiplerininim önünde 30’dan fazla yabancı ülkede çok değerli müşterileriyle buluşturtulmaya gayret etmiştir.

Ülkemizin kazancı, hepimizin kazancıdır.

Betaş Cam Mozaik var olduğu sürece Üretim, İstihdam, Kalite ve İhracat birinci önceliğimiz olacaktır.   

E-Posta Bültenimize Kayıt Olmak İster Misiniz?

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun.

Copyright © 2024. BETAŞ Cam Mozaik ve Yapı San. Tic.Ltd.Şti.
Alaturka Dijital
Facebook youtube instagram
Alaturka Dijital