» Havuz Cam Mozaik BP-442525 (25 mm)
Stok
Mevcut
BP-442525
25X25 MM
4,5 - 5 MM
TALEP
Plaka Ebat
: 32.5 cm x 51.5 cm
Adet / Kutu
: 12 Adet
Kg / Kutu
: 17.90 Kg
M2/ Kutu
: 2
** Ürünler stoklarla sınırlıdır.
** Kesin stok bilgisi için lütfen telefonla üretim / tedarik süresi talep ediniz.
WHASTAPP HIZLI SİPARİŞ
BENZER ÜRÜNLER
Havuz Cam Mozaik BP-507 (Büyük Hegza)
BP-507
4,75 - 5,25 MM
Havuz Cam Mozaik BP-440250 (25 mm)
BP-440250
4,5 - 5 MM
Havuz Cam Mozaik BP-503 (25mm)
BP-503
4,5 - 5 MM
Havuz Cam Mozaik BP-591 (Büyük Hegza)
BP-591
4,75 - 5,25 MM
Havuz Cam Mozaik BP-502 (38 mm)
BP-502
4,75 - 5,25 MM